Yayın Akışı

Canlı Radyo

Hemen Dinle

SOHBET

ANDROİD

Muraz Single Çalışması ‘’Yelkenler Fora’’ ile Sevenleriyle


admin     26-05-20     Albümler     386 Defa Okundu

Muraz İkinci Single Çalışması ‘’Yelkenler Fora’’ ile Sevenleriyle

Gripin grubundan tanıdığımız Murat Başdoğan, nam-ı diğer Muraz ikinci single çalışması ‘’Yelkenler Fora’’ ile dijital platformlarda yerini alıyor.

Bir önceki single çalışması ‘’Sen ve Ben’’ de de olduğu gibi, ‘’Yelkenler Fora’’ nın da söz, müzikve düzenlemesi kendisine ait. Geçirdiğimiz bu zor günlerde, bu şarkı ile, insanları biraz olsun karamsarlıktan çıkartıp,bir yaz akşamı gün batımına götürmeyi, güneşi ve tuzlu suyu tenlerinde hissettirmeyi amaçlıyor.

Cana Çankaya’nın trompeti ile renk kattığı şarkı, akustik-elektronik tarzda karşımıza çıkıyor.Kapak fotoğrafı Cem Talu imzası taşırken Hollanda’da çekilen klibin yönetmenliğini de Umut Uslu üstlendi.

Klipte, genç yaşına rağmen birçok başarıya imza atan Sümeyye Serdan da dansları ile eşlik ediyor.‘’Yelkenler Fora’’ Eğlence Fabrikası aracılığı ile tüm dijital platformlarda yerini alıyor.

Bu yazımızı beğendiyseniz, bu kategoride yer alan Merve Özbey'den Karantina Günlerinde Yeni Klip! başlıklı bir önceki yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?