Yayın Akışı

Canlı Radyo

Hemen Dinle

SOHBET

ANDROİD

Merve Özbey’den Karantina Günlerinde Yeni Klip!


admin     26-05-20     Albümler     369 Defa Okundu

Merve Özbey’den Karantina Günlerinde Yeni Klip!

Merve Özbey karantina günlerinde ‘Kül’ şarkısı için bir klip hazırladı. Klibinde hayranlarından gelen videoları kullanan Özbey, sağlık çalışanlarına da yer verdi

‘Devran’ albümüyle geçtiğimiz yaza damgasını vuran Merve Özbey, albümün üçüncü klibini söz ve müziği Barış Bilgili’ye, düzenlemesi ise Celil Yavuz’a ait olan ‘Kül’ şarkısına çekti. Şarkıcı, 23 Mart’ta Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, koronavirüsün bulaşıcı etkisi dolayısıyla daha önce çekimleri ertelenen klibi, hayranlarından gelen videolarla oluşturulacağını belirtmişti. Türkiye’nin dört bir yanından yaklaşık 700 kişinin videolarıyla başvurduğu klipte, seçilen 40 video kullanıldı.

BOŞ İSTANBUL GÖRÜNTÜLERİ

En dikkat çeken katılım, sağlık çalışanlarından geldi. Hastane ve eczanelerde çektikleri videolarla klibe dahil olan sağlık çalışanlarının yanı sıra müzikseverler, bebekleriyle, enstrümanlarıyla, evcil hayvanlarıyla çektikleri yaratıcı videolarla onlarca başvuruda bulundu.

Klipte ayrıca sokağa çıkma yasağı ilan edildiği günlerde, alınan özel izinle dronlar yardımıyla çekilen boş İstanbul görüntülerine de yer verildi. Yönetmenliğini Gülşen Aybaba’nın yaptığı klip, bugün tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?